Bractwo Czarnego Sztyletu Forum PBF - RPG

Bractwo Czarnego Sztyletu

IndeksIndeks  PortalPortal  Partnerzy  FAQFAQ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Ulubiony bohater / bohaterka serii

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Go??
Gość

PisanieTemat: Ulubiony bohater / bohaterka serii   Sob Lut 19, 2011 2:17 pm

Większość z nas przeczytała całą serię( niektórzy są w trakcie),więc na pewno macie swoją ulubioną postać. Podzielcie się z resztą kto nią jest.

Którego bohatera lub bohaterkę serii najbardziej lubisz i dlaczego?
Powrót do góry Go down
Katara

Partner : Cian

PisanieTemat: Re: Ulubiony bohater / bohaterka serii   Pon Lut 21, 2011 12:43 pm

No to ja jestem na drugim tomie. No ale na razie moim faworytem jest Butch. Biedny policjant którego wyrzucili z roboty został wciągnięty do świata wampirów. No to jest genialne. Ma spoko gadane i się nie boi. Zdecydowanie jest moim numerem jeden. Równie dobry bo na miejscu drugiem jest Zbihr. Dziwny bo dziwny ale zawsze może komuś przypierdolić. Trzyma się z boku i nikogo do siebie nie dopuszcza oraz się z nikim nie liczy ha ha. Z damskich postaci podoba mi się Marissa. Wampirzyca skrada serce policjanta, byłego policjanta no to jest po prostu urocze. Beth również zyskała moją sympatie ponieważ stara się logicznie myśleć i szukać jakiegoś dobrego rozwiązania z sytuacji. Także to są chwilowo moi faworyci. Jednak wszystko się może zmienić po przeczytaniu dalszych tomów.
Powrót do góry Go down

Ulubiony bohater / bohaterka serii
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Ulubiony film
» Moje hobby
» Avatary z serii The Sweet Demon!
» Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy!
» ULUBIONY TEMAT POLAKÓW-PODATKI [PODATEK KATASTRALNY]